תרומה לקהילה וגיוון בתעסוקה

חברת טרגט מערכות חרתה על דגלה את רעיון התרומה לקהילה ומקיימת פעילות כזאת מאז שנת 2001.
בשנת 2003 זכתה החברה ב'אות גלובס – ע"ש חיים בראון' לעסקים קטנים על פעילותה במסגרת הפרויקט 'מפגש בין אנשי מחשבים ונפגעי נפש'. מדי שבועיים, היו עוזבים אנשי החברה את שולחן העבודה שלהם ויוצאים להיפגש עם חברי המועדון התעסוקתי של מרכז 'אנוש' בכפר סבא, ומלמדים אותם, על שימושי המחשב ובמיוחד על תחום ההתמחות של החברה – האינטרנט. מטרת הפעילות היתה לעודד ולתת לנפגעי נפש, התנסות חיובית מול המחשב. אחד ההישגים הבולטים של המפגשים עם טרגט היה שהחברים גילו עניין ומצאו הזדמנות נוספת להשתמש במחשב בעצמם. חלק מהם אף המשיך ללמוד בקורסים פורמאליים של הכרת המחשב, מטעם משרד הבריאות.
לכתבה בגלובס

גיוון בכח אדם

טרגט גם תורמת לקהילה על ידי מימוש מדיניות של העדפה מתקנת לאנשים מאוכלוסיות מוחלשות. במסגרת מדיניות זו מגייסת החברה אנשים חרדים, אנשים מבוגרים ואנשים בעלי מוגבלות. חלק מהאנשים מגויסים דרך קורסי הכשרה המיועדים לאנשים עם מוגבלויות, לדוגמה קורס בדיקות תוכנה שמקיימת עמותת itworks.

חברת טרגט מערכות מתנהלת ללא משרדים כך שחלק מהאנשים עובדים מהבית וחלק אחר באתר של לקוחות החברה. בהעסקת עובדים בעלי מוגבלות האפשרות לעבוד מהבית מהווה יתרון. במקרים מסוימים נעשו התאמות של ציוד או ליווי בהתאם לצרכים של כל עובד.

אתר אינטרנט לנתן אלתרמן

במסגרת התרומה לקהילה הקימה חברת טרגט מערכות אתר אינטרנט למשורר נתן אלתרמן. אתר זה הוא האתר העשיר ביותר שהוקם עבור משורר עברי.
לאתר אינטרנט נתן אלתרמן

חזרה לראש הדף