מיקור חוץ

מיקור חוץ (Outsourcing) היא שיטה שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות כאשר הרעיון הוא להוציא מהארגון את תפעול הפעילויות שאינן בתחום ההתמחות שלו, ולהשאיר בתפעול ובניהול ישיר רק את פעילויות הליבה. שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו.

טרגט מספקת היום שירותי מיקור חוץ לארגונים מבוססים כדוגמת בנק איגוד, אדמה (לשעבר נקראה 'מכתשים אגן'), החברה לישראל, כמו גם לחברות בינוניות וקטנות. תחומי ההתמחות של טרגט נפרשים על פני מגוון רחב מהטכנולוגיות של מיקרוסופט ובעיקר בסביבת Dot NET . כחברה המפתחת יישומים ואתרי אינטרנט ואינטרנט לארגונים מאז שנת 1996, וכמי שמעסיקה מפתחים בעלי שנות ניסיון רבות, אנו מסוגלים להתמודד עם כל אתגר בתחומים אלה.

טרגט עובדת עם הלקוחות שלה בשני מודלים: האחד הוא לקיחת אחריות על אפיון, תכנון, ומימוש יישומים הנדרשים לו והשני על ידי ניתוח מערכת, הקצאת אנשי פיתוח או QA שעובדים באתר הלקוח ובניהול שלו.

בנק אגוד, הוא לקוח ותיק של טרגט כל השנים מאז שנת 2006 וכך נכתב במכתב ההמלצה:

בנק אגוד


חברת טרגט מערכות עובדת אתנו מאז אוקטובר 2006 ומתקופה זו הם עובדים אתנו באופן שוטף במגוון טכנולוגיות רחב. העבודה החלה בפרויקט "מעקב חייבים" של המרה מטכנולוגית מג'יק לטכנולוגיית דוט נט, המשיכה בפיתוח אפליקציות המבוססות על דוט נט, וכללה גם ניתוח והובלת פרויקט ב- SharePoint, כמו גם תוספות והרחבות באתר האינטרנט הארגוני והציבורי של הבנק.

בשנים האחרונות פיתחו אנשי טרגט "מערכת לחישוב הפרשות להפרשי אשראי" ומערכת "תכנון תקציב ויעדים"  המערכות נבנו בטכנולוגיית דוט נט מול שרת SQL

טרגט מבצעת את הפרויקטים במקצועיות רבה וברמת מחויבות גבוהה מאוד. בכל הפרויקטים הם עמדו בלו"ז שקבענו. גם התמיכה שקיבלנו לאחר ההפעלה המבצעית של התוכנות, עמדה בציפיות שלנו ואף מעבר לך. חשובה לנו גם התמיכה לאורך השנים. הידיעה כי אותם האנשים שעסקו בפיתוח הפרויקט, הם אלה המבצעים היום את השינויים, נותנת לנו את הביטחון שגם הם יבוצעו כראוי.

קיבלנו תוצאות טובות הרבה בזכות יכולת ניתוח המערכת ומהרעיונות שהעלו בטרגט כדי לשפר תהליכים.

ומעבר לכך נהנינו לעבוד עם האנשים שהם משתפי פעולה ויודעים להקשיב ולתת את תשומת הלב הראויה לכל דרישה.

חזרה לראש הדף